Yetenek Geliştirme

Nexans people at work

Meraklı ve cesur musunuz? 
Müşterileriz için kendinizi geliştiriyor musunuz?
Mükemmellik sizin için itici bir güç mü?  
Daha iyi bir dünya için fark yaratmanın önemli olduğuna inanıyor musunuz?

Öyleyse, Nexans’ın bireysel ve kolektif performans kültürünü güçlü inançlar etrafında inşa etmesinden memnun olacaksınız – yetenek geliştirme, bizim için çok önemli olan ve paylaşılan bir sorumluluktur. Motivasyonunuz yüksekse, değişime açıksanız ve bizimle aynı değerlere sahipseniz, açık bir yetenek geliştirme stratejisi ile desteklenerek uzun bir yol kat edebilirsiniz.

Bireysel potansiyel geliştirme

Farklı profillere ve hedeflere saygı duyuyoruz, bu nedenle herkesi kendi kariyerinin kontrolünü eline almaya ve mümkün olduğunca özerk olmaya teşvik ediyoruz. Özelleştirilmiş My Click platformu ile mesleki hedeflerinizi belirleyebilir, paylaşabilir, geri bildirim alabilir, performans değerlendirmelerinizi hazırlayabilir, Bireysel Gelişim Planınızı geliştirebilir, kariyerinizi ve gelişiminizi seçtiğiniz yönde ilerletmek için çalışan profilinizi belgeleyebilirsiniz.

%80

ŞİRKET İÇİ ADAYLARIN DOLDURDUĞU YÖNETİCİ POZİSYONLARI

My Click

PERFORMANS, GELİŞİM VE KARİYER PLATFORMU

7/24

NEXANS ÜNİVERSİTESİ DESTEĞİYLE AKILLI ÖĞRENME ARAÇLARINA ERİŞİM

Ekipleri için yöneticilerin tutkularını artırma

Birileri neden sizin tarafınızdan yönetilsin? Nexans’ta biz, insanları yönetmenin güçlü bir sorumluluk olduğuna inanıyoruz ve yöneticilerin rollerinin hakkını verebilmesine yardımcı oluyoruz. Liderlerimizin işlerinden keyif almaları ve ekiplerine değer vermeleri için yeterli araçlara ve yöntemlere sahip olmalarını sağlayan bir insan yönetimi geliştirme programı olan Manage Me Up’ı tasarladık.

Sürekli öğrenme ve gelişme

Herkes için hayat boyu öğrenme deneyimi istiyoruz. Elbette, iş başında öğrenmenin yanı sıra çevrimiçi olarak, sınıflarda ve uygulamalar aracılığı ile. En iyi profesyonellerimizin yardımıyla bildiklerimizi aktarmak için “Akademiler” tasarlıyor ve buna paralel olarak çok çeşitli akıllı araçlar ve 7/24 kullanılabilen özel programlar sağlıyoruz. Kişisel gelişim, mesleki gelişim ya da lider gelişimi ciddiyetle üzerinde durduğumuz konular.

Nexans Chile - Maggie Colmenares
Ufuk açan fırsatlar sunma

İç hareketliliği, deneyim zenginliğini ve pozisyon çeşitliliğini destekliyoruz. İnsanları Enerji ve Veri ağıyla bağlıyoruz – bu nedenle insanları Nexans’a bağlamak da bunun başka bir versiyonu: farklı geçmişler, pasaportlar, meslekler bizim istediğimiz şeyler; bu kapsamda bir uluslararası mobilite programımız da var, ayrıca farklı bakış açıları getirmek için VIE / Aiesec ortaklığımızı da yapılandırıyoruz.

Bu fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinin

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi almak istediğiniz konular:

Zorunlu alanlar*

Lütfen girişinizi kontrol edin ve tekrar deneyin.

E-posta adresi tek bir @ içermelidir

Kişisel veri koruyucusu

Kişisel verilerinizin işlenmesine ve/veya doğrudan pazarlama veya ticari amaçlarla kullanılmasına itiraz etme hakkınız vardır

Teşekkür ederiz!

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Kısa süre içinde size dönüş yapacağız.

Hata

Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Kapat