Dünyanın sürdürülebilir elektrifikasyonuna doğru

Nexans iddialı bir Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımı geliştiriyor çünkü iklim değişikliğiyle ilgili riskleri yeniden düşünmemiz ve tüm şirketin buna bağlı kalması çok önemli. Uluslararası kablo endüstrisinde önemli bir oyuncu olan Grup, daha sürdürülebilir bir dünya tasarlamayı hedefliyor.

Geleceğin elektriği olmak

Nexans sürdürülebilir bir gelecek için, paydaşların beklentilerine ve gelişim fırsatlarına dayalı uzun vadeli bir KSS stratejisi tanımlamıştır. Sözümüz, şirketleri, meslek kuruluşlarını, üniversiteleri, STK'ları, iş dünyası temsilcilerini ve sivil toplumu bir araya getiren Küresel İlkeler Sözleşmesi girişimine 2008'den beri katılımımız aracılığıyla Birleşmiş Milletler'in Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine yansıtılmaktadır. Bu nedenle Nexans, insan hakları ve işçi hakları, çevrenin korunması ve yolsuzlukla mücadele ile ilgili temel ilkelerin uygulanmasında yer almaktadır.

Christophe Guérin, Managing Director of Nexans

"Elektrifikasyon, iklim değişikliğiyle mücadelede, BM'nin sürdürülebilir kalkınma hedeflerine saygı duymada, Paris iklim anlaşmasına uymada ve 2030 yılına kadar karbon nötrlüğü elde etmeye yardımcı olmada anahtardır. Enerji geçişinin temeli olarak, hepimizi daha temiz ve müreffeh bir dünyaya yaklaştırıyor. Gelecek elimizde."

 

Christophe Guérin 

Nexans CEO

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi almak istediğiniz konular:

Zorunlu alanlar*

Lütfen girişinizi kontrol edin ve tekrar deneyin.

E-posta adresi tek bir @ içermelidir

Kişisel veri koruyucusu

Kişisel verilerinizin işlenmesine ve/veya doğrudan pazarlama veya ticari amaçlarla kullanılmasına itiraz etme hakkınız vardır

Teşekkür ederiz!

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Kısa süre içinde size dönüş yapacağız.

Hata

Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Kapat