Yeni Nexans’ın Değerleri

Nexans, elektriğin yaşayan tarihinin bir parçası. Edison’un öncülük ettiği günlerden bu yana çevremize elektrik veriyoruz.
Yüz yılı aşkın zamandır dünyanın elektriklendirilmesinde önemli bir rol üstleniyoruz. Ve şimdi, rolümüzü büyütme zamanı.

Nexans team

Enerji üretiminden ve dağıtımından kullanıma kadar, işini tutkuyla yapan ekiplerimiz müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerine özel, sistematik çözümler tasarlar. Nexans’ın yenilikçi, akıllı elektrifikasyon çözümleri, tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir kar sağlarken, aynı zamanda insanlık ve gezegen için de ilerleme getirir. Daha güvenli, sürdürülebilir, yenilenebilir, karbondan arındırılmış ve herkes tarafından erişilebilir olan yeni elektrifikasyon dünyasına giden yolda öncülük ediyoruz, hepimizi daha iyi bir gelecek inşa edecek yeni fırsatlara, teknolojilere ve davranışlara ulaştırıyoruz.

Biz enerji geçişinin ÖNCÜLERİYİZ. Kendimizi en yüksek performans standartlarını sunmaya ADADIK. Bu iddialı hedefimize ulaşmak için BİRLEŞTİK: Geleceğin Elektriği Olmak.

Yeni elektrifikasyon dünyasına liderlik etme sözümüzü bu şekilde tutacağız.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi almak istediğiniz konular:

Zorunlu alanlar*

Lütfen girişinizi kontrol edin ve tekrar deneyin.

E-posta adresi tek bir @ içermelidir

Kişisel veri koruyucusu

Kişisel verilerinizin işlenmesine ve/veya doğrudan pazarlama veya ticari amaçlarla kullanılmasına itiraz etme hakkınız vardır

Teşekkür ederiz!

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Kısa süre içinde size dönüş yapacağız.

Hata

Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Kapat