Mobil Ödeme Platformu

Nexans Türkiye yeni ödeme platformu ile ödemelerinizi planlamak şimdi daha kolay

Enerjinin dağıtım ve kullanımından mobilite çözümlerine, müşterilerinin ihtiyaçları için sistematik ve entegre çözümler sunan Nexans Türkiye, hayata geçirdiği yeni ödeme platformu sanalpos.nexans.com ile, dileyen müşterileri için ödemelerini kredi kartı ile uzaktan ve güvenli bir şekilde yapma seçeneği sunmaya başladı. 

Nexans müşterileri, bundan böyle, Yapı Kredi Bankası (World özellikli tüm kartlar), Garanti Bankası (Bonus özellikli tüm kartlar), Ziraat Bankası, Halk Bankası ve İş Bankası kredi kartları ile esnek taksitlendirme seçeneğinden de faydalanarak ödemelerini daha kolay bir şekilde planlayabilecek.

Bu yeni platformun sağladığı bir diğer fayda ise, Nexans’ın direkt ve dolaylı müşterilerinden gerçekleşen tahsilatların, Nexans Türkiye’ye doğrudan ödeme olarak yönlendirilebilmesi. Bankalar tarafından sağlanan dönemsel kampanyalar ve yaratılan ek kredi limitleri de göz önünde bulundurulduğunda, nakit ve çek aracılığı ile yapılan ödemeler yerine tercih edilebilecek güçlü bir alternatif.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi almak istediğiniz konular:

Zorunlu alanlar*

Lütfen girişinizi kontrol edin ve tekrar deneyin.

E-posta adresi tek bir @ içermelidir

Kişisel veri koruyucusu

Kişisel verilerinizin işlenmesine ve/veya doğrudan pazarlama veya ticari amaçlarla kullanılmasına itiraz etme hakkınız vardır

Teşekkür ederiz!

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Kısa süre içinde size dönüş yapacağız.

Hata

Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Kapat