Vaka analizi

Nexans Uygulaması ile işleriniz daha kolay

Nexans app
  • YER
    Dünya Geneli
  • ORTAKLIK
    Yükleyiciler
  • PAZAR
    Building

Uygulama müşterilere tek girişle bütün araç ve hizmetlere kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Ürün kataloğu (teknik özellikler ve düzenleyici bilgiler), EASYCALC (kablo kesiti hesaplama aracı), haberler ve kullanıcıların düzenlemeler, montaj, standartlar gibi çok çeşitli konularda bilgi tabanına erişmesini sağlayan SSS gibi pek çok işlevi bir arada sunmaktadır.

Nexans app
Nexans app

Küresel Uygulama

Uygulama küresel seviyede mevcuttur ve ülkeye bağlı olarak aşağıdaki özellikleri sunabilir

KATALOG

Ürün veri sayfalarına, montaj talimatlarına, düzenleme bilgilerine, kullanıcı kılavuzlarına ve bütün ilgili belgelere erişim sağlar. İstediğiniz ürünü bulmak için referans numarasını giriniz, genel bir arama yapınız veya sadece kataloğu inceleyiniz.
 

EASYCALC
kablo kesiti hesaplama aracımız – elektrik montajı yapanlar, son kullanıcılar – montajınıza en uygun kablo kesitini belirlemenize yardımcı olacaktır;

SSS
Pek çok konuda sıkça sorulan sorulara erişim sağlar

HABERLER
Nexans ürünleri, çözümleri ve hizmetleriyle ilgili en yeni bilgilere ulaşabilirsiniz

MAĞAZA BULUCU
Ürün satıcısına ulaşmanızı sağlar. Uygulama telefonunuzun GPS’inizi kullanarak konumunuzu tespit eder ve adresler önerir. Ancak konumunuz tam olarak bilinmediği zaman kendiniz seçim yapabilirsiniz.

GARANTİ FORMLARI
Isıtma kabloları için garanti formlarını doldurma aracıdır. İşlem formları kâğıt üzerinde doldurduğunuz zaman yaptığınız işlemle aynıdır, ancak ilave faydalar olarak kendi kendinize e-postayla gönderme, bir kopyasını sizin adınıza saklaması için Nexans’a ve hatta örneğin müşterinize gönderme işlevleri bulunmaktadır.

 

iTunes veya Google Play’dan indirin.
Ardından katalog, ürün veri sayfaları, montaj kılavuzları, ürün özellikleri ve daha fazlasına hemen ve 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi almak istediğiniz konular:

Zorunlu alanlar*

Lütfen girişinizi kontrol edin ve tekrar deneyin.

E-posta adresi tek bir @ içermelidir

Kişisel veri koruyucusu

Kişisel verilerinizin işlenmesine ve/veya doğrudan pazarlama veya ticari amaçlarla kullanılmasına itiraz etme hakkınız vardır

Teşekkür ederiz!

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Kısa süre içinde size dönüş yapacağız.

Hata

Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Kapat