Nexans, Eurasia Rail 2019 Fuarı’nda, Ziyaretçilerinden Yoğun İlgi Gördü

Alanında dünyanın en büyük 3. büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşıyan ve bu yıl sekizincisi düzenlenen “Eurasia Rail 2019” katılımcılarıyla buluştu. Kablo sektörünün global oyuncularından Nexans, ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

 

“Hayata enerji verir” sloganıyla müşterilerine yüksek performanslı kablo ve kablo çözümleri sunan Nexans, bu yıl, 10 - 12 Nisan 2019 tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleşen "Eurasia Rail, Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı”na katıldı. Nexans’ın, standında tanıttığı demiryollarında altyapı için haberleşme, sinyalizasyon & enerji kabloları ve demiryolu araç kabloları alanlarında geliştirilen son teknoloji ve çözümleri ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

 

Birçok ülkeden yüzlerce katılımcı firma ve profesyoneli bir araya getiren Eurasia Rail 2019’de Nexans Türkiye ekibinin yanı sıra Demiryolları Global Ürün ve Segment Müdürleri Yannick Goutille ve  Michael Luther de hazır bulunarak sektördeki önemli gelişmeleri ve son teknolojileri Nexans ziyaretçileriyle paylaştı.

 

Fuara katılmaktan ve gördükleri ilgiden dolayı memnuniyetlerini belirten Nexans Türkiye Pazarlama Müdürü Ayhan Güngör“Her gün milyonlarca yolcunun kullandığı raylı sistemlerin güvenilirliği, direkt olarak enerji, haberleşme ve sinyalizasyon amacıyla altyapıda kullanılan kabloların ve demiryolu araçlarının içinde kulanılan kabloların kalitesine bağlı. Nexans olarak, yurt içinden ve yurt dışından gelen katılımcılarla, hafif ağırlıklı demiryolu araç kabloları, demiryolu sinyalizasyon ve enerji kabloları için gerçekleştirdiğimiz millileştirme çalışmalarının yanı sıra, kablo kalitesinin önemi ile sinyal bütünlüğünün korunması, kabloların alev performansı gibi hayati önemi bulunan konular ile Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (CPR) doğrultusunda demiryolu ve tünel kablolarında gerçekleşecek değişiklikler ile ilgili de bilgilendirme yapma şansı yakaladık” dedi.

 

Eurasia2019_1

 

İrtibatınız

Aslı Yıldız Pazarlama İletişimi
Telefon +90 212 266 01 60
Faks +90 212 266 01 70
asli.yildiz@nexans.com

Nexans Hakkında

Gelişmiş kablo ve bağlantı çözümlerinde global bir lider olan Nexans, geniş bir yelpazede sınıfının en iyisi ürünler ve yenilikçi hizmetler ile hayata enerji veriyor. 120 yılı aşkın süredir, inovasyon, Nexans'ın müşterileri ile birlikte daha güvenli, daha akıllı ve daha verimli bir gelecek yaratmasını sağlayan yapı taşını oluşturuyor. Nexans Grubu, bugün, müşterilerini dört ana iş alanında destekleyerek, enerji iletimini kolaylaştırmayı ve günden güne artan veri ağlarını desteklemeyi taahhüt ediyor: Bina ve Bölgeler (kamu kuruluşları, akıllı şebekeler, e-mobilite), Yüksek Gerilim ve Projeler (açık deniz rüzgar santralleri, deniz altı bağlantıları, kara yüksek gerilimi) Telekom ve Veri (veri iletimi, telekom şebekeleri, üst ölçekli veri merkezleri, LAN) ve Endüstriyel Ürün ve Çözümler (yenilenebilir kaynaklar, ulaşım, Petrol & Gaz, otomasyon ve diğerleri). Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Nexans'ın ticari faaliyetleri ve iç uygulamalarının yönlendirici bir ilkesidir. 2013 yılında dünyada ihtiyaç sahibi topluluklara sürdürülebilir girişimlerle enerji ulaştırmak amacıyla bir vakıf kuran Nexans, sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir. Grubun, Europacable, Ulusal Elektrik Üreticileri Derneği (NEMA), Uluslararası Kablo Üreticileri Federasyonu (ICF) ve CIGRE gibi önde gelen sektör dernekleri içerisindeki aktif katılımı, etik, sürdürülebilir ve yüksek kalite kablolar geliştirme prensibine ve hedefine bağlılığını desteklemektedir. 34 ülkede endüstriyel varlığı bulunan ve dünya genelinde ticari faaliyet gösteren Nexans, 27.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. 2018 satış hacmi 6,5 milyar Euro olan Nexans’ın hisseleri, Euronext Paris’te, kısım A’da işlem görmektedir.

www.nexans.com.tr