Nexans, Eurasia Rail 2019 Fuarı'na Katılıyor

Eurasia Rail 2013 Image

 

 

10-12 Nisan 2019 tarihlerinde, Fuarİzmir'de düzenlenecek olan “Eurasia Rail Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı” sektörün öncülerini bir kez daha bir araya getiriyor.

Bu yıl 8.'si düzenlenecek olan Eurasia Rail Fuarı’nda demiryolu haberleşme, sinyalizasyon ve vagon kabloları alanlarında geliştirdiğimiz son teknoloji ve çözümleri paylaşmak üzere B720 no’lu standımıza bekliyoruz.


Bizi nasıl bulacaksınız?

Stand B720

10-12 Nisan 2019 Fuarİzmir

Çarşamba'dan Cuma'ya 10:00-17:30

Ücretsiz online kayıt yaptırmak için tıklayınız

 

Eurasia Rail 2019 Yerleşim Planı'nı indirin
Eurasia Rail 2017 Sonuç Raporu'nu indirin

 


Fuar Resmi Web Sayfası: http://www.eurasiarail.eu/ 

 

Ürünlerimizi keşfedin:

Demiryolu Şebekeleri: Kablo uzmanlığımız demiryolu şebekesi güvenliğinize katma değer sağlar Railways

 

FLAMEX® kablo çözümlerimiz performansınızı destekler:  dünya çapında tam kapsamlı kablo, çözüm ve servis imkanı sağlar Rolling

İrtibatınız

Aslı Yıldız Pazarlama İletişimi
Telefon +90 212 266 01 60
Faks +90 212 266 01 70
asli.yildiz@nexans.com

Nexans Hakkında

Gelişmiş kablo ve bağlantı çözümlerinde global bir lider olan Nexans, geniş bir yelpazede sınıfının en iyisi ürünler ve yenilikçi hizmetler ile hayata enerji veriyor. 120 yılı aşkın süredir, inovasyon, Nexans'ın müşterileri ile birlikte daha güvenli, daha akıllı ve daha verimli bir gelecek yaratmasını sağlayan yapı taşını oluşturuyor. Nexans Grubu, bugün, müşterilerini dört ana iş alanında destekleyerek, enerji iletimini kolaylaştırmayı ve günden güne artan veri ağlarını desteklemeyi taahhüt ediyor: Bina ve Bölgeler (kamu kuruluşları, akıllı şebekeler, e-mobilite), Yüksek Gerilim ve Projeler (açık deniz rüzgar santralleri, deniz altı bağlantıları, kara yüksek gerilimi) Telekom ve Veri (veri iletimi, telekom şebekeleri, üst ölçekli veri merkezleri, LAN) ve Endüstriyel Ürün ve Çözümler (yenilenebilir kaynaklar, ulaşım, Petrol & Gaz, otomasyon ve diğerleri). Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Nexans'ın ticari faaliyetleri ve iç uygulamalarının yönlendirici bir ilkesidir. 2013 yılında dünyada ihtiyaç sahibi topluluklara sürdürülebilir girişimlerle enerji ulaştırmak amacıyla bir vakıf kuran Nexans, sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir. Grubun, Europacable, Ulusal Elektrik Üreticileri Derneği (NEMA), Uluslararası Kablo Üreticileri Federasyonu (ICF) ve CIGRE gibi önde gelen sektör dernekleri içerisindeki aktif katılımı, etik, sürdürülebilir ve yüksek kalite kablolar geliştirme prensibine ve hedefine bağlılığını desteklemektedir. 34 ülkede endüstriyel varlığı bulunan ve dünya genelinde ticari faaliyet gösteren Nexans, 27.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. 2018 satış hacmi 6,5 milyar Euro olan Nexans’ın hisseleri, Euronext Paris’te, kısım A’da işlem görmektedir.

www.nexans.com.tr