Yılın Tedarikçisi Nexans!

Nexans Türkiye Siemens Tarafından Yılın Tedarikçisi Seçildi.

Siemens

 

İstanbul, Mart 2016 – Siemens Türkiye’nin geleneksel hale gelen Tedarikçi Günü, 5.inci yılında 28 Ocak Perşembe günü “Türkiye’de Sürdürülebilirliğe Adanmış 160 Yıl” ana teması ile düzenlendi. 2015 yılı için Tedarik Zinciri Bölümü tarafından, ticari ve teknik hizmek kalitesi, verimlilik ve kurumsallık kriterleri baz alınarak yapılan değerlendirmeler sonucunda Nexans Türkiye Yılın Tedarikçisi ödülünü almaya hak kazandı.

 

Ödülü alan Nexans Türkiye Kıdemli Satış Müdürü Emre Erol, özellikle sürdürülebilirlik temalı bir yılda ödüle layık görülmekten dolayı mutlu ve gurulu olduklarını belirtip, “Nexans ekipleri olarak verimlilik ve müşteri odaklılık anlamında şirket bütününde yürüttüğümüz projeler sonucunda bu ödülü almaktan dolayı çok mutluyuz” dedi. 

 

Konuyla ilgili konuşan Nexans Türkiye Ülke Müdürü Laurent Masson, “Bu ödül bir kere daha göstermiştir ki, Nexans sadece uluslararası bir kablo firması değil, aynı zamanda enerjiye hayat veren bir gruptur. Artık müşterilerimize sadece hızlı ve kaliteli hizmet ve ürün vermek yeterli değildir. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak, onları daha iyi anlayarak ve sürdürülebilir çözümler üreterek bu yolda ilerlemeye devam etmek zorundayız” dedi.

 

Nexans

İrtibatınız

Ayhan Güngör Pazarlama Müdürü
Telefon +90 212 266 01 60
Faks +90 212 266 01 70
ayhan.gungor@nexans.com

Nexans Hakkında

Gelişmiş kablo ve bağlantı çözümlerinde global bir lider olan Nexans, geniş bir yelpazede sınıfının en iyisi ürünler ve yenilikçi hizmetler ile hayata enerji veriyor. 120 yılı aşkın süredir, inovasyon, Nexans'ın müşterileri ile birlikte daha güvenli, daha akıllı ve daha verimli bir gelecek yaratmasını sağlayan yapı taşını oluşturuyor. Nexans Grubu, bugün, müşterilerini dört ana iş alanında destekleyerek, enerji iletimini kolaylaştırmayı ve günden güne artan veri ağlarını desteklemeyi taahhüt ediyor: Bina ve Bölgeler (kamu kuruluşları, akıllı şebekeler, e-mobilite), Yüksek Gerilim ve Projeler (açık deniz rüzgar santralleri, deniz altı bağlantıları, kara yüksek gerilimi) Telekom ve Veri (veri iletimi, telekom şebekeleri, üst ölçekli veri merkezleri, LAN) ve Endüstriyel Ürün ve Çözümler (yenilenebilir kaynaklar, ulaşım, Petrol & Gaz, otomasyon ve diğerleri). Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Nexans'ın ticari faaliyetleri ve iç uygulamalarının yönlendirici bir ilkesidir. 2013 yılında dünyada ihtiyaç sahibi topluluklara sürdürülebilir girişimlerle enerji ulaştırmak amacıyla bir vakıf kuran Nexans, sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir. Grubun, Europacable, Ulusal Elektrik Üreticileri Derneği (NEMA), Uluslararası Kablo Üreticileri Federasyonu (ICF) ve CIGRE gibi önde gelen sektör dernekleri içerisindeki aktif katılımı, etik, sürdürülebilir ve yüksek kalite kablolar geliştirme prensibine ve hedefine bağlılığını desteklemektedir. 34 ülkede endüstriyel varlığı bulunan ve dünya genelinde ticari faaliyet gösteren Nexans, 27.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. 2018 satış hacmi 6,5 milyar Euro olan Nexans’ın hisseleri, Euronext Paris’te, kısım A’da işlem görmektedir.

www.nexans.com.tr