HABERLER/BASIN

Filter
previous 12345678 next

Nexans, Nükleer Santraller Zirvesi 2019'a katılıyor.

5-6 Mart 2019, İstanbul, D13

Devam...

Nexans, Denizli Fabrika’sında Kariyer Günü Düzenledi

Nexans Türkiye Denizli Fabrikası, fabrika bünyesinde çalışanların lise öğrenimi gören çocukları için meslek tercihi ve kariyer planlama konularında aydınlatıcı olabilmek amacıyla “Kariyer Günü” düzenledi.

Devam...

Nexans Denizli Fabrikası’ndan Kaizen Başarısı

Nexans Denizli Fabrikası, “TÇ11 Tavlama Makinası Karbon-Fırça Yanma Problemi” isimli projesi ile TMMOB İzmir Makine Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 5. Kaizen Paylaşımları Etkinliği’ne katıldı.

Devam...

Nexans Türkiye Çalışanları Koruncuk Yararına Koşarak 10 Çocuk İçin Umut Oldu

Nexans Türkiye çalışanları, 40. İstanbul Maratonunda, Koruncuk  yararına bir yardımseverlik koşusu gerçekleştirerek topladıkları bağışlarla tam 10 çocuğun 1 yıllık bakım, eğitim ve rehabilitasyon gibi tüm ihtiyaçları için kaynak oluşturdu.

Devam...

Nexans Türkiye, TCDD Teknik Heyetini Ağırladı

Nexans Tuzla Fabrikası, 05 - 08 Kasım 2018 tarihlerinde TCDD (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) heyetini, Teknik Eğitim Semineri çerçevesinde, ağırladı.

Devam...

Nexans First Technical Seminar in Iraq was held on Nov 28, 2018 in Erbil

Nexans tarafından Irak’ta düzenlenen ilk teknik seminer, Elektrik Bakanlığı’na bağlı Erbil, Dohuk ve Musul Elektrik Dairesi çalışanlarının yanı sıra davetli Petrol ve Gaz sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların teknik ekiplerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Devam...

Nexans Türkiye, Kablo Aksesuarları Teknik eğitim ve Seminerleri ile Bilgilendiriyor

Nexans, distribütörü Elit Enerji ile birlikte çeşitli elektrik dağıtım kurumlarından, satın alma birimleri, tekniker, teknisyen ve mühendis kadroların katılımıyla gerçekleştirdiği Nexans Kablo Aksesuarları Eğitimi ile Van’da Trakya’ya sektörü bilgilendiriyor.

Devam...

Nexans Türkiye Ar-Ge Laboratuvarı TÜRKAK tarafından Akredite Oldu

Nexans Türkiye bünyesindeki Denizli Fabrikası Ar-Ge Laboratuvarı, Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından TS EN ISO/IEC 17025’e göre akreditasyonunu tamamladı.

Devam...

Nexans Türkiye Gaziantep’de Sektör Temsilcileriyle Buluştu

Nexans Türkiye, 27 Şubat 2018 tarihinde, Grand Hotel Gaziantep’de gerçekleşen seminer programıyla bölgedeki sektör temsilcileriyle bir araya geldi, yaklaşık 100 kişinin katılımıyla gerçekleşen seminer,  3 ana başlık altında gerçekleşti.

Devam...

Kablo Sektörünün İhracat Şampiyonu Bu Yıl da Nexans Türkiye Oldu

2017 TET İhracat Başarı Ödülleri, 5 Nisan Perşembe günü İstanbul’da gerçekleşen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Devam...

Nexans Gerçekleştirdiği Online Seminerde “LAN Kablolarında Performans” Konusunu Anlattı

“LAN Kablolarında Performans” konusunda gerçekleşen seminer, Nexans Türkiye LAN Kalite ve Proses Kıdemli Mühendisi Kerem Dizman’ın sunumuyla, Voltimum internet portalı üzerinden canlı ve ücretsiz olarak gerçekleşti.

Devam...

Nexans’dan “CPR” ve “LAN Kablolarında Performans” Seminerleri

Nexans Türkiye, 1 Temmuz 2017 tarihinden itibaren zorunlu hale gelecek “CPR (Yapı Malzemeleri Yönetmeliği)” ve “LAN Kablolarında Performans” konularına değinmek üzere hazırladığı  seminer programını İstanbul, İzmir ve Ankara’da tamamladı.

Devam...

Nexans’dan “CPR (Yapı Malzemeleri Yönetmeliği) ile Sektörü Bekleyen Değişiklikler” Semineri

“CPR  (Yapı Malzemeleri Yönetmeliği) ile Sektörü Bekleyen Değişiklikler” semineri, Nexans Türkiye Pazarlama Müdürü Ayhan Güngör ve Nexans Türkiye Teknik Müdürü Kamil Mutlu’nun sunumuyla, Voltimum internet portalı üzerinden canlı ve ücretsiz olarak gerçekleşti.

Devam...

Kablo Sektörünün İhracat Şampiyonu Nexans Türkiye Oldu

2016 TET İhracat Başarı Ödülleri, 14 Nisan Cuma günü İstanbul’da gerçekleşen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Devam...

Nexans, Eurasia Rail 2017 Fuarı’nda, Ziyaretçilerinden Yoğun İlgi Gördü

Alanında dünyanın en büyük 3. büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşıyan ve bu yıl yedincisi düzenlenen “Eurasia Rail 2017” katılımcılarıyla buluştu. Kablo sektörünün global oyuncularından Nexans, ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

Devam...

Nexans, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sertifikası Aldı

Nexans Türkiye, geçtiğimiz Eylül ayında başlattığı çalışmaları takiben, sistem gerekliliklerini çok kısa sürede sağlayarak denetimleri başarıyla geçti,  ISO/IEC 27001 belgesini almaya hak kazandı.

Devam...

Nexans, BICSI Tech-Day İstanbul'da CPR'ı Anlattı

Yapı malzemelerinin yangına tepki performansı için yeni ve zorunlu bir dil getiren Yapı Malzemeleri Yönetmeliği'ne (CPR) dair son gelişmeler “Bina Kablolama Altyapısı için Yeni CPR Gereksinimleri” konulu panelde paylaşıldı.

Devam...

Nexans, Eurasia Rail 2017 Fuarı'nda Ziyaretçilerini Bekliyor

Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı "Eurasia Rail", 02 - 04 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşiyor.

Devam...

Kaliteli Kablo Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli kabloyu anlamak için 6 ipucu.

Devam...

100'lerce Kişi, Türkiye'nin En Zahmetsiz Fuarında Nexans'a Nasıl Ulaştı?

Türkiye’nin ilk canlı sanal fuarı  6-7-8 Ekim tarihlerinde gerçekleşti. Nexans, Voltimum öncülüğünde gerçekleşen ve Türkiye’de bir ilk olan sanal fuarda ziyaretçileri ile chat yaptı, katılımcılar yeni teknolojik çözümler ve sektörel gelişmeleri bilgisayarlarına upload etti.

Devam...
previous 12345678 next