HABERLER/BASIN

Filter
previous 123456789 next

Nexans, Eurasia Rail 2019 Fuarı’nda, Ziyaretçilerinden Yoğun İlgi Gördü

Kablo sektörünün global oyuncularından Nexans, Eurasia Rail 2019'da ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü

Devam...

Nexans, Eurasia Rail 2019 Fuarı'nda Ziyaretçilerini Bekliyor

Nexans, alanında dünyanın en büyük 3. büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşıyan Eurasia Rail’e katılarak sektörün öncüleri ile bir kez daha bir araya geliyor.

Devam...

Nexans Türkiye, 6. Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi’nde

Nükleer sanayideki son gelişme ve yenilikleri paylaşmak üzere bu yıl 6. kez hayata geçecek olan “Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi”,  5-6 Mart 2019 tarihlerinde Pullman İstanbul Airport Hotel&Convention Center'da düzenleniyor.

Devam...

Nexans, Irak’daki Teknik Seminerlerine Devam Ediyor

Nexans, 2018 sonunda Irak’da düzenlediği ilk teknik seminerini takiben, 28 Şubat 2019 tarihinde, Elektrik Bakanlığı’na bağlı Süleymaniye Elektrik Dairesi çalışanlarının yanı sıra Petrol ve Gaz sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların teknik ekiplerinin yoğun katılımıyla, Irak’daki 2. teknik seminerini gerçekleştirdi.

Devam...

Nexans Türkiye, 6. Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi’nde Sektörün Öncüleriyle Buluştu

Nexans Türkiye, Nükleer sanayideki son gelişme ve yenilikleri paylaşmak üzere bu yıl 6. kez hayata geçen Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi’nde, nükleer enerji santrallerinde çeşitli aşamalarda yer alan kurum ve kuruluşlarla bir araya geldi.

Devam...

Nexans Denizli Ekibi Kaizen Paylaşımları Etkinliği’nden Ödülle Döndü

Nexans Denizli Fabrikasının, 2018 yılı NEW aktiviteleri kapsamında hayata geçirdiği  “TÇ11 Tavlama Makinası Karbon-Fırça Yanma Problemi” isimli projesi ile katıldığı 5. Kaizen Paylaşımları Etkinliği,  22-23 Şubat 2019 tarihinde başarıyla gerçekleşti. Nexans ekibi, katılımcıların oyları ile belirlenen “En Etkili Anlatım” ödülünü de layık görüldü.

Devam...

Kablo Sektörünün İhracat Şampiyonu Bu Yıl da Nexans Türkiye Oldu

Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği (TET) 2018 yılı İhracat Başarı Ödülleri, 15 Şubat tarihinde Raffles Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Devam...

Nexans Denizli Fabrikası’ndan Kaizen Başarısı

Nexans Denizli Fabrikası, “TÇ11 Tavlama Makinası Karbon-Fırça Yanma Problemi” isimli projesi ile TMMOB İzmir Makine Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 5. Kaizen Paylaşımları Etkinliği’ne katıldı.

Devam...

Nexans, Denizli Fabrika’sında Kariyer Günü Düzenledi

Nexans Türkiye Denizli Fabrikası, fabrika bünyesinde çalışanların lise öğrenimi gören çocukları için meslek tercihi ve kariyer planlama konularında aydınlatıcı olabilmek amacıyla “Kariyer Günü” düzenledi.

Devam...

Nexans Türkiye Çalışanları Koruncuk Yararına Koşarak 10 Çocuk İçin Umut Oldu

Nexans Türkiye çalışanları, 40. İstanbul Maratonunda, Koruncuk  yararına bir yardımseverlik koşusu gerçekleştirerek topladıkları bağışlarla tam 10 çocuğun 1 yıllık bakım, eğitim ve rehabilitasyon gibi tüm ihtiyaçları için kaynak oluşturdu.

Devam...

Nexans Türkiye, TCDD Teknik Heyetini Ağırladı

Nexans Tuzla Fabrikası, 05 - 08 Kasım 2018 tarihlerinde TCDD (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) heyetini, Teknik Eğitim Semineri çerçevesinde, ağırladı.

Devam...

Nexans First Technical Seminar in Iraq was held on Nov 28, 2018 in Erbil

Nexans tarafından Irak’ta düzenlenen ilk teknik seminer, Elektrik Bakanlığı’na bağlı Erbil, Dohuk ve Musul Elektrik Dairesi çalışanlarının yanı sıra davetli Petrol ve Gaz sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların teknik ekiplerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Devam...

Nexans Türkiye, Kablo Aksesuarları Teknik eğitim ve Seminerleri ile Bilgilendiriyor

Nexans, distribütörü Elit Enerji ile birlikte çeşitli elektrik dağıtım kurumlarından, satın alma birimleri, tekniker, teknisyen ve mühendis kadroların katılımıyla gerçekleştirdiği Nexans Kablo Aksesuarları Eğitimi ile Van’da Trakya’ya sektörü bilgilendiriyor.

Devam...

Nexans Türkiye Ar-Ge Laboratuvarı TÜRKAK tarafından Akredite Oldu

Nexans Türkiye bünyesindeki Denizli Fabrikası Ar-Ge Laboratuvarı, Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından TS EN ISO/IEC 17025’e göre akreditasyonunu tamamladı.

Devam...

Kablo Sektörünün İhracat Şampiyonu Bu Yıl da Nexans Türkiye Oldu

2017 TET İhracat Başarı Ödülleri, 5 Nisan Perşembe günü İstanbul’da gerçekleşen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Devam...

Nexans Türkiye Gaziantep’de Sektör Temsilcileriyle Buluştu

Nexans Türkiye, 27 Şubat 2018 tarihinde, Grand Hotel Gaziantep’de gerçekleşen seminer programıyla bölgedeki sektör temsilcileriyle bir araya geldi, yaklaşık 100 kişinin katılımıyla gerçekleşen seminer,  3 ana başlık altında gerçekleşti.

Devam...

Nexans Gerçekleştirdiği Online Seminerde “LAN Kablolarında Performans” Konusunu Anlattı

“LAN Kablolarında Performans” konusunda gerçekleşen seminer, Nexans Türkiye LAN Kalite ve Proses Kıdemli Mühendisi Kerem Dizman’ın sunumuyla, Voltimum internet portalı üzerinden canlı ve ücretsiz olarak gerçekleşti.

Devam...

Nexans’dan “CPR” ve “LAN Kablolarında Performans” Seminerleri

Nexans Türkiye, 1 Temmuz 2017 tarihinden itibaren zorunlu hale gelecek “CPR (Yapı Malzemeleri Yönetmeliği)” ve “LAN Kablolarında Performans” konularına değinmek üzere hazırladığı  seminer programını İstanbul, İzmir ve Ankara’da tamamladı.

Devam...

Nexans’dan “CPR (Yapı Malzemeleri Yönetmeliği) ile Sektörü Bekleyen Değişiklikler” Semineri

“CPR  (Yapı Malzemeleri Yönetmeliği) ile Sektörü Bekleyen Değişiklikler” semineri, Nexans Türkiye Pazarlama Müdürü Ayhan Güngör ve Nexans Türkiye Teknik Müdürü Kamil Mutlu’nun sunumuyla, Voltimum internet portalı üzerinden canlı ve ücretsiz olarak gerçekleşti.

Devam...

Kablo Sektörünün İhracat Şampiyonu Nexans Türkiye Oldu

2016 TET İhracat Başarı Ödülleri, 14 Nisan Cuma günü İstanbul’da gerçekleşen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Devam...
previous 123456789 next