Yılın Tedarikçisi Nexans!

Nexans Türkiye Siemens Tarafından Yılın Tedarikçisi Seçildi.

Siemens

 

İstanbul, Mart 2016 – Siemens Türkiye’nin geleneksel hale gelen Tedarikçi Günü, 5.inci yılında 28 Ocak Perşembe günü “Türkiye’de Sürdürülebilirliğe Adanmış 160 Yıl” ana teması ile düzenlendi. 2015 yılı için Tedarik Zinciri Bölümü tarafından, ticari ve teknik hizmek kalitesi, verimlilik ve kurumsallık kriterleri baz alınarak yapılan değerlendirmeler sonucunda Nexans Türkiye Yılın Tedarikçisi ödülünü almaya hak kazandı.

 

Ödülü alan Nexans Türkiye Kıdemli Satış Müdürü Emre Erol, özellikle sürdürülebilirlik temalı bir yılda ödüle layık görülmekten dolayı mutlu ve gurulu olduklarını belirtip, “Nexans ekipleri olarak verimlilik ve müşteri odaklılık anlamında şirket bütününde yürüttüğümüz projeler sonucunda bu ödülü almaktan dolayı çok mutluyuz” dedi. 

 

Konuyla ilgili konuşan Nexans Türkiye Ülke Müdürü Laurent Masson, “Bu ödül bir kere daha göstermiştir ki, Nexans sadece uluslararası bir kablo firması değil, aynı zamanda enerjiye hayat veren bir gruptur. Artık müşterilerimize sadece hızlı ve kaliteli hizmet ve ürün vermek yeterli değildir. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak, onları daha iyi anlayarak ve sürdürülebilir çözümler üreterek bu yolda ilerlemeye devam etmek zorundayız” dedi.

 

Nexans

İrtibatınız

Ayhan Güngör Pazarlama Müdürü
Telefon +90 212 266 01 60
Faks +90 212 266 01 70
ayhan.gungor@nexans.com

Nexans Hakkında

Nexans, sunduğu yüksek performanslı kablo ve kablo çözümleri ile dünya genelindeki müşterileri için enerjiye hayat vermektedir. Nexans ekibi, müşterilerini iş ortağı yaklaşımıyla, enerji iletimi ve dağıtımı (denizaltı ve kara), enerji kaynakları (petrol & gaz, madencilik ve yenilenebilir enerji), ulaşım (karayolları, demiryolları, hava ve deniz) ve yapı (ticari binalar, konutlar ve veri merkezleri) olmak üzere dört ana iş alanında destekler. Nexans’ın stratejisi; ürün, çözüm ve hizmetlerde sürekli inovasyon, insan kaynaklarında ve müşteri ilişkilerinde mükemmellik ve çevresel etkisi düşük, güvenilir endüstriyel süreçlerin geliştirilmesi temeli üzerine kurulmuştur. 2013 yılında dünyada ihtiyaç sahibi topluluklara sürdürülebilir girişimlerle enerji ulaştırmak amacıyla bir vakıf kuran Nexans sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir. Nexans, Avrupa Kablo ve Tel Üreticileri Derneği olan Europacable’ın aktif bir üyesidir ve Europacable Endüstri Sözleşmesi’nde imza yetkisine sahiptir. Bu sözleşme, üyelerinin etik, sürdürülebilir ve yüksek kalite kablolar geliştirme prensibine ve hedefine bağlılığını ifade etmektedir. 40 ülkede endüstriyel varlığı bulunan ve dünya genelinde ticari faaliyet gösteren Nexans, 26,000 kişiyi istihdam etmektedir. 2016 satış hacmi 5,8 milyar Euro olan Nexans’ın hisseleri NYSE Euronext Paris’te, kısım A’da işlem görmektedir.

www.nexans.com.tr